Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvettek egyetemre, csecsemő...

Felvettek egyetemre, csecsemő és kisgyermeknevelő szakra. Félek kicsit, az énektől, beilleszkedéstől, van itt ilyen szakos?

Figyelt kérdés

Eléggé csendes típus vagyok egyébként is,.főleg azokkal,akiket nem ismerek, próbálok ezen változtatni, de ilyen vagyok.Remélem azért lesznek barátaim, mit tanácsoltok?Próbáljak odamenni emberekhez,bemutatkozni?Eddigi években 7-8 embert vettek fel a szakomra,az nem sok, van hátránya de előnye is az ilyen kevés létszámnak :)

Félek attól is h eltévedek,tudom első 1-2 hétben még nem gáz talán..

Elsősöknek a tárgyfelvétel h fog menni?1. félévben segítséggel vagy nem is nekünk kell felvenni még most?

Köszönöm


2013. júl. 25. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
ha alig néhány ember jár a szakodra, akkor hidd el akarva-akaratlanul össze fogtok kovácsolódni (közös feladatok, vizsgák). Minden információ amúgy fenn lesz a sulid honlapján vagy kérhetsz infot még a tanulmányi osztályon szóval ne parázz.
2013. júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem is erre a szakra vettek fel! :) Téged melyik suliba/városba?

Szerintem ne izgulj! Akik ilyen beállítottságúak (szeretik a gyerekeket) rosszak nem lehetnek? Nem? :) Kevesen vannak egy csoportban, így biztos jóban lesztek.

2013. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
SZIE, te? :))
2013. júl. 28. 15:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem a KE-re. :) De a szak elvégzése után óvónőnek szeretnék tanulni, és egy két tan nyelvű oviban elhelyezkedni.
2013. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De te is a diplomás, 3 évesre jelentkeztél?Akkor h-h nem ebből óvónőnek? :) (bocsi a kérdésért)

Most néztem az alaptantervet, hát eligazodni nem nagyon tudok rajta :)) de majd csak segítenek, egyik ismerősöm azt nem is vette figyelembe nagyon, csak nézte mindig h hanyadik éves a tantárgy meg számolta a kreditet:)

2013. júl. 28. 15:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehéz felvételt nyerni?
2016. aug. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!