Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ütközik időpontban a gólyatábo...

Ütközik időpontban a gólyatáborom és egy fontos verseny. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
A verseny egy debate verseny lenne Isztambulban egy heten keresztül, és a sok tapasztalaton kívül városnézés szempontjából is jó lenne. Ezzel szemben ott a gólyatábor ahol mindenkit megismerhetek 3 napon keresztül a Balaton-parton. Szerintetek melyiket válasszam?
2013. júl. 23. 17:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is a versenyt választanám. Viszont úgy látom, Te inkább a gólyatáborra mennél, úgyhogy válaszd azt!
2013. júl. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Verseny


Év közben tudsz megismerni embereket. Tesóm se ment el anno gólyatáborba és nem lettek ebből problémái.

És nem feltétlen tudsz megismerni mindenkit. Az ilyen gólyatáborok csak az ivászatról szólnak jó formán.

De a te döntésed. Mi nem dönthetünk miattad.

2013. júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nekem is pont ez a dillemám, bár nekem egy barátokkal régóta tervezett nyaralást ütne... Annyira vártam ezt és már le is van szervezbe viszont tény, h gólyatábor egyszer van csak (vagy max felsőbbévesként szervezőként)... De úgy tudom (javísatok ki ha nem ígyan) hogy
2013. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

* ha nem így van) hogy karonként van a tábor szal lehet h a szaktársaiddal meg sem tudsz ismerkedni, mert teszemazt másik csapatban lesznek...

Neked kell mérlegelned. Ha könnyen barátkozós vagy ugyanúgy be fogsz illeszkedni.

2013. júl. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Jól tudod, a tábor karonként van és lehet, hogy a szaktársaiddal nem is tudnál megismerkedni. A gólyatábor tényleg nagyrészt csak a bulikról és ivásról szól, ha ez közelebb áll hozzátok, mint a kirándulás, vagy mint egy közeli baráttal a nyaralás, akkor válasszátok ezt, ezt nektek kell tudni. Én minden esetre a gólyatábort kihagynám. Mivel 2 éve a sajátomat is kihagytam, utólag pedig kiderült, hogy a szak negyede se volt ott, egyáltalán nem bántam, hogy nem mentem el. Év közben jobban meg lehet ismerni az embereket.

2013. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!