Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A pedagógiai asszisztensi...

A pedagógiai asszisztensi munkakör hova tartozik?

Figyelt kérdés
Tehát két éve dolgozok a pályán tanítóként az első három hónapban sajnos csak pedagógiai asszisztensi szerződéem volt, de tanítottam rendesen csak magyarul kevesebb fizetést kaptam( jól jártak velem, de akkor ennek is örültem hogy van)három hónap után már rendes tanítói szerződést kaptam és azóta már kinevezett pedagógus vagyok most fogok januárba lépni fizetésben f2-be, de félek hogy most szpetemberbe csak gyakorló pedagógusnak fognak besorolni pedig a pedagógus 1 kéne kerülnöm elvileg mert úgy van aki két éve a pályán van az a pedagógus be fog kerülni én rendesen tanítottam végig a két év alatt és figyelembe veszik az átsorolásnál is. Nektek mi a véleménetek?
2013. júl. 21. 12:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!