Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes hanganyagok hallgatásá...

Érdemes hanganyagok hallgatásával tanúlni a vizsákra? Be lehet így tanulni a tételeket?

Figyelt kérdés
2 éves gyermekem mellett tanulok. Jövőre vizsgázom, több tantárgyból is. Pl. történelem, anyagárúismeret...stb. Sem időm, sem energiám a régi módszerekkel tanulni,hogy egész nap a könyvek felett üljek és betanuljam a tételeket. Tervem a következő: A tételeket a telefonra a hangrögzítővel felmondom, és ezeket hallgatom, amikor csak tehetem. Szerintetek így meg lehet hatékonyan jegyezni a tételeket?

2013. júl. 9. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos hogy lehet így is tanulni számít a dolog, meg eleve ha már vannak tételek azt ki kell dolgozni, felmondásnál odafigyelni arra hogy mondod már ott rengeteg megragad..de azért ellenőrizd majd vissza hogy próbaképpen kihúzol egy tételt otthon mintha akkor vizsgáznál és mi jön elő az anyagból..ha elggé sok akkor nálad hatékony ha nem sok akkor marad a hagyományos módszer.
2013. júl. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válazt. Arra nagyon kiváncsi lennék, hogy van-e olyan, aki csak így tanul.
2013. júl. 9. 21:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia szerintem müködhet én pedig a matekot probálom videok segitségével is megtanulni
2013. júl. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!