Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Amennyiben költségtérítéses...

Amennyiben költségtérítéses képzésen vagyok és passziválom magam, az beleszámít az államilag támogatott képzésekbe?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem számít bele. Ha passzívon vagy, nem tanulsz, nem kell fizess, ergo az állam is miért fizetne utánad pont akkor, amikor Te nem tanulsz. Passzívon vagy, kész, addig senki nem foglalkozik veled.
2013. jún. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké. Mert most jelentkezek egy 10 féléves képzésre, és tudtommal 12 félévet támogat az állam és ha esetleg 1-2 évet csúszok, nem lenne jó kifizetni 1 milliót félévente, mert feleslegesen elhasználtam passzív félévekre a mostani szakomon. De akkor most megnyugodtam.
2013. jún. 29. 01:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha költségtérítéses képzésen vagy, akkor semmi esetre sem számít bele. Még az aktív féléved sem, hiszen nem az állam fizeti, hanem te.
2013. jún. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De bakker, gondold már végig. Ha alapból FIZETŐSÖN vagy, akkor hogy használhatnál államilag támogatott félévet???

Erre még rá jön az, hogy passzív is..

2013. jún. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!