Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, folyton utánoz...

Mit csináljak, folyton utánoz az osztálytársam? Tudom, hogy nyári szünet van, de hogy mit csináljak ősztől?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam,aki folyton utánoz. Ha valamit leírok a füzetbe(mert a tanár beszél,és nekünk kell leírni a fontosat),akkor már egyből ő is írja,meg ha hamarabb végez az írással,akkor megnézi a füzetem,hogy írtam.

Vagy ha nincs óra,és lehet csinálni bármit,akkor előveszem az italomat és iszok,rám néz,és ő is iszik egyből. Tesin is mikor kosarazunk vagy vmi ilyesmi,akkor jön utánam,és bújik a seggembe,de csak jön utánam. Már próbáltam arrébb menni,de csak jön utánam,és próbálok a többi barátnőimhez menni,akkor néha kimarad ami jó, de aztán minden érdekli.

A múltkor felvettem egy magassarkút az iskolába,és mutattam neki,meg látta is,és mi a fene,másnap ő is felvett egyet,de rajtam hál'istennek nem volt.

Meg ilyet szól,hogy utálja az olyanokat,akik nézik,mikor eszik,mert kinézik a szájából a kaját,közben velem is ugyanezt csinálja. Veszem elő a kaját megnézi mi az és nézi a számat,ahogy eszem.

Meg amikor beszélek,akkor is nem a szemembe néz,hanem a számat,vagy a fölé(lehet kíváncsi van-e bajszom).

A múltkor felhívott vki az iskolában szünetben,én meg mondom ki megyek a folyosóra h halljam,erre meglát és mikor bementem a terembe,és már leraktam a telefont,megkérdezi:"Megkérezhetem,hogy ki volt az?" Mit képzel ez magáról,semmi köze nincs hozzá,kivel beszéltem,meg amkor sms-t írok v. vamlami,azt is folyton bámulja.

Nagyon idegesítő,de nem akarom megbántani,mert még 2 évig együtt leszünk,1 osztályban,meg folyton visz-hoz az anyja,ha szükséges. Pedig én nem akarok velük menni,anya erőszakoskodik,mert nincs autónk.

Szerintetek miért csinálja ezt? Ennyire önállótlan,mert még WC-re se megy el egyedül,pedig mindenki egyedül jár? Vagy csak elkényeztetett,mert sok pénzük van,meg minden és csak nem tud magával mit csinálni?

Nekünk nincs szinte pénzünk,van hogy alig van kaja, de a többiek ezt nem tudják,sőt ő sem,mégis van saját véleményem,meg minden.

Remélem nem lett olyan hosszú

16L


2013. jún. 27. 12:02
 1/2 anonim válasza:

Szerintem egyszerűen csak tetszik neki amiket csinálsz. Vagy csak nincsenek barátai és a te közeledben akar lenni. Mondd meg neki finoman pl így: Figyelj, én nem akarlak megbántani de elég sokat utánzol, meg rám mászol és ez engem egy kicsit idegesít... lehetne hogy hagysz egy kis magánszférát (bocs ezt nem tudom hogy kell írni) ?

Aztán kérd meg anyudat hogy valaki más vigyen suliba.

Remélem segítettem, engem is borzasztóan idegesít az ilyen...

2013. jún. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 birnir válasza:
Engem is néha szoktak utánozni .ami engem halálra idegesít.AZ ,hogy utánoz az azt jelenti ,hogy neki nincs egyénisége és lopja a tiédet...Én ilyenkor azt szoktam csinálni ,hogy amikor engem utánoz ,akkor elkezdem én is őt utánozni és így akár 15 percig is utánozzuk egymást XD ,de én kitartó ember vagyok aztán ő megunja az egymást utánzást és mást csinál és ,akkor már te utánzod őt és megtudja ,hogy milyen idegesítő és előbb-utóbb le fog állni. Remélem érthető volt és segítettem :) !
2013. júl. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!