Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire szívatósak az államvi...

Mennyire szívatósak az államvizsgák?

Figyelt kérdés
Levelezőre járok, vagyis dolgozom főiskola mellett. Ezért sajna nem igazán volt időm tanulni. Mik a tapasztalatok? Mennyire szadiznak államvizsgán? Mennyi esélyem lehet?
2008. jún. 22. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában ha már odáig eljutottál, akkor nem szívóznak veled. Senkinek sem érdeke, hogy megbukj a legvégén! Max egy jeggyel rosszabbat kapsz, mint amire számítottál. De általában inkább még segítenek is.
2008. jún. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Adtál egy kis reményt. :)
2008. jún. 22. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy hete volt az államvizsgám. A szakdolgozatvédésem jó lett, de a tétel nagyon rosszul sikerült (ezt a tanárok is megjegyezték). Ennek ellenére nagyon rendesek voltak, próbálták kihúzni belőlem a dolgokat, meg szépítgetni a dolgokon, és végül hármast kaptam :)


A lényeg, h valami fogalmad legyen a dolgokról!


Sok szerencsét! :)

2008. jún. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Jogi karon senkit nem érdekel, hogy már eljutottál az államvizsgáig.Nagyon gyakori jelenség a bukás, ha nem ütöd meg a megfelelő szintet. Ha jóindulatúak , ott is segítenek, de nem adnak kettest arra, hogy harapófogóval kell kihúzni a szavakat az emberből. Orvosin ( itt ismerőseim vannak) ugyanez a helyzet.
2008. jún. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk rendesek voltak, mondták h mindenki kettesről indul. Nekem a szakdoga tanárom mondott egy olyan keresztkérdést, ami után sírógörcsöm lett, alig bírtam folytatni, tök piros voltam, mikor kimentem. 25 tétel volt, én a 24.-et huztam és volt vmi fogalmam a dolgokrol, de kérdeztek és ugy válaszolgattam. Az elnök férfi volt, előttem ült, de tök megnyugtató volt ránézni, semmit se kérdezett, és a többi tanárnő is mindig csak mosolygott. A végén pezsgőztünk velük.
2008. jún. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én egy hete államvizsgáztam, mint vegyészmérnök. A tapasztalataim pozitívak, a lényeget kérdezik, és jóindulatúak. Csak azt a hibát ne kövesd el, hogy valamelyik tételről semmit sem tudsz. Mindenhez hozzá tudj szólni.
2008. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Túl vagyok rajta, sikeresen. Tényleg nagyon jóindulatúak voltak, segítettek, ahogy tudtak. Köszi a válaszokat! :)
2008. jún. 26. 08:08

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!