Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy nap alatt át lehet nézni...

Egy nap alatt át lehet nézni 80 tételt középszintű érettségire?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 1,5 hónapban mind megtanultam már(vagyis még hnap kell 13), de annyira félek, hogy egy nap (hnapután) nem lesz elég, hogy átnézegessem őket :S
2013. jún. 17. 02:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Át, ha egész nap azzal foglalkozol. (De remélem azért aludtál is, mert fáradtan nem lehet olyan hatékonyan tanulni.)
2013. jún. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egész éjjel nem tudtam sajna aludni :( de elég jók lettek az emeltek is, ugyh nem is annyira érdekel már :D
2013. jún. 17. 09:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Pihenj egyet s aztán nézd át, ami szted még kell
2013. jún. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Át fogod tudni nézni
2013. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
attól függ hány oldalasak átlagosan a tételek. Nekem kb 4, szóval (4*85)340 oldalt kéne átnéznem, ami azért nem kevés, főleg egy napra ( + az angol). De ha szerencsés vagy, és 1-2 oldalas tételeid vannak, akkor nem lehetetlen átnézni.
2013. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
végülis nem néztem át de mindegyik 100% lett :DD
2013. jún. 20. 00:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!