Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem igazságtalan ez a matek...

Nem igazságtalan ez a matek tanár részéről?

Figyelt kérdés
Félévkor az utolsó dolgozatom nekem is és o.társamnak is egyes lett..Most második félévkor is ugyan ugy 4 egyesünk volt, ő nem hozott sose számológépet amiért egyesjárt de neki nem irta be de mikor en nem hoztam 1x azt beirta.Nos osztálytársam kapott utolsó esélyt nekem meg azt mondta nem látja esélyét,hogy átmegyek de vár a pótvizsgán... Igazságtalannak tartom,hogy a lecsuszott drogos osztálytársam aki lesz*r mindent az kap második esélyt én nem...
2013. jún. 4. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
ha meg tanultál volna év közben, akkor most nem másban kellene keresned a hibát
2013. jún. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen igazságtalanságról beszélsz, amikor teli vagy egyesekkel? Tanultál volna év közben és nem kellene pótvizsgáznod.
2013. jún. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mert az osztarsam nem aki betepve ordit meg riheg rohog az oran es a tobbi :-D
2013. jún. 4. 11:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet rinyálni, de ha nem tanulsz semmit év közben, akkor nem kell meglepődni, ha pótvizsgára kell menned. Nagyon értelmiségi gyerek lehetsz, hallod!
2013. jún. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kapd be én meg azt mondom,hallod! :DD
2013. jún. 4. 15:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Álmodozz csak, kisfiam!
2013. jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!