Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kereskedelem - marketing...

Kereskedelem - marketing szakirányultságú képzésen veszek részt, érettségit kapok 12. évvégén. Hol/Mit kéne tanulnom érettségi után, ami jövedelemező állásként van számon tartva?

Figyelt kérdés

HR után érdeklődtem, abszolút szociális beállítottságú vagyok, és semmitől nem félek, számvitelit viszont nem szeretnék!

köszönöm szépen a válaszokat.(:


2013. máj. 31. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézz körül a BKF honlapján, ott van HR-pontosabban emberi erőforrás szak, meg kereskedelem és marketing szak is. Bár ezek mindegyik gazdasági képzés, tehát itt azért van matek, meg gazdasági tárgyak, de szerintem túl lehet élni, ha tanul rá az ember.

[link]

2013. jún. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!