Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A debreceni Campus Kollégiumba...

A debreceni Campus Kollégiumba (Kassai út) így van esélyem bejutni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy elég szigorúan nézik hogy ki hogy tanul és hogy milyen a hátrányos helyzete és hogy milyen távol lakik nekem ha minden igaz kitűnő lesz az érettségi bizonyítványom és 3. év végén és most 4. félévben és év végén is kitűnő voltam van egy angol középfokú nyelvvizsgám ezáltal mivel nem vagyok halmozottan hátrányos se stb.. csak egy nyelvvizsgám van és versenyeken se voltam 380-90 pontom lesz.. de apukám viszont munka nélküli és 75km re lakok Debrecentől így van esélyem bejutni ? ( amúgy fizetősre jelentkeztem diákhitelből mert külföldön szeretnék tanulni és el akarom kerülni a röghözkötést) nem tudom hogy ez befolyásolja e még a felvételem nagyon oda szeretnék bejutni csak kicsit aggódok hogy csak az olyanokat veszik fel aki teljesen vagyis nagyon hátrányos meg van ezáltal majdnem 500 pontja...
2013. máj. 31. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:

ha elsős leszel akkor csak a szociális helyzetedből jönnek össze a pontszámok (családszerk.,jövedelmek,távolság)

saját tapasztalatom: elsősként én is a Campus Hotelba szerettem volna bekerülni, mivel költséges vagyok, de nem vettek fel, pedig, 2-en élünk egy háztartásban, munkanélküli igazolás és én 150 km-re lakom,)ami 4 pontnak felel meg). Ezért elmondható, hogy a protekció mindenek felett!!

2013. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ohh ettől féltem :S azért köszi válaszod !
2013. jún. 14. 01:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is minimális az esélyed, csatlakozom az elsőhöz.

Megkérdezhetem, hogy miért ragaszkodsz ennyire a Campushoz?

2013. júl. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt nem értem hogy hogy jön össze hogy fizetősre kell menned ahhoz hogy ne legyél röghöz kötve. Államilag finanszírozottban sem lennél röghöz kötve, nincs olyan szabály, hogy a fizetősök könnyebben mehetnének külföldre, sőt.
2013. aug. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindegy, amúgy sok sikert a bejutáshoz, de ha nem sikerülne, az sem nagy baj, vannak még jó kolik a Campuson kívül, attól függ melyik karra mennél.
2013. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja most látom hogy költségesek csak a Campusra mehetnek. Szerintem amúgy van esélyed!
2013. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
oké, kicsit kezd zavaros lenni mert most meg azt olvastam, hogy nem csak a Campusra mehetnek. Sok az egymásnak ellent mondó info. Amúgy ha mehetsz máshova is, akkor szerintem ne ragaszkodj a Campushoz.
2013. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez csak papírforma, a beiratkozási papírokkal nekem is az jött tavaly, hogy csak a Campusba mehetek, de a karodnak megfelelően mehetsz oda is ahova az államisok, mivel a koli jelentkezésnél azt is ki fogja neked adni, úgyhogy bátran jelentkezz máshova is.
2013. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!