Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Két nap alatt el tudom felejte...

Két nap alatt el tudom felejteni amit eddig megtanultam az érettségire?

Figyelt kérdés
Idén előrehozott érettségit teszek társadalomismeretből. Tök szorgalmasan tanultam rá, amin még én is meglepődtem. Remélem sikerült is mindent megtanulnom. Ja, amúgy levelezős suliba járok, 21 éves vagyok. De most kicsit elbizonytalanodtam. Holnap elmegyek két napra egy zenei fesztiávlra, ahol ugye nem kevés alkoholt szokás fogyasztani, én meg már két éve nem voltam ilyenen, és nagyon szeretnék egy eszméletlen nagyot bulizni. 21-én jövök haza, és 23-án szóbeli. Lehetséges, hogy ez alatt a két nap alatt elfelejtem, amit megtanultam?
2008. jún. 18. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Elfelejteni azt szokás, amit bemagol az ember. Ha logikusan tanultál, nyugi meg fog maradni. Én is egy ilyenről megyek szigorlatozni. Azért annyira üsd csak ki magad, hogy 21 -e este, vagy amx 22-e délre már szalonképes legyél:)
2008. jún. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%

Dehogy felejted el:)) Ismered a mondást, nem? Amit egyszer megtanultál, azt nem vehetik el tölled!

Érezd jól magad, bulizzál:)) Biztos jól fog sikerülni a vizsgád igy, mintha az utolsó pillanatig tanulnál és görcsölnél.

Azt mondják az "okosok", a vizsga előtti napon már nem is szabad tanulni, mert csak belazavarodsz. Akko már csak pihenni, relaxálni szabad, márha tudsz. Sajna én sosem voltam ilyen szerencsés, én nagyon vizsgadrukkos vagyok:(

Sok sikert!! Ird meg, hogy hogy sikerült a vizsgád!:))

2008. jún. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!