Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szóbeli érettségi pont a...

Szóbeli érettségi pont a nyaralás idejére esik, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

(Előrehozott) középszintű informatika szóbeliről lenne szó.

Ha jól tudom Június 17. napjára esik a szóbeli vizsga, viszont 14-től 24-éig van kifizetve/lefoglalva a nyaralásunk.


Mi ilyenkor a teendő, pótvizsgára kell mennem?

Mikor van a pótvizsga?

A pótvizsgán ugyan azok a szóbeli tételek vannak?

Ki vizsgáztat a pótvizsgán?


Előre is köszönöm a segítségeteket!



2013. máj. 13. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
belföldre mentek nyaralni? csak mert ha viszonylag közelre mentek, akkor nem tudnátok megoldani, h egy napra hazamész?
2013. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Külföld, és mivel nagyon ritkán adatik meg a nyaralás lehetősége, ezért nem szívesen hagynám ki.
2013. máj. 13. 16:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem mész el, akkor ez egyes lesz. Majd őszire lehet csak menni.
2013. máj. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Halasztás, vagy egyéb lehetőség nincs?
2013. máj. 13. 16:53
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem, sajnos se halasztás, se pótérettségi, se semmi ilyen. Ha nem jelensz meg, akkor legközelebb októberben lesz lehetőséged rá. És mind1, hogy nyaralás miatt vagy mert elgázolt egy busz. Ezt én is nagyon sajnálom, mert tényleg eléggé kib@szás, nekem tavaly június 28-án volt a szóbeli vizsgám, hát nagyon örültem neki, hogy így a nyár közepén... de sajnos ez van. Vagy nem mész nyaralni, vagy bukta az egész :(
2013. máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!