Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Veletek is volt, hogy egyeteme...

Veletek is volt, hogy egyetemen megszerettetek egy tantárgyat?

Figyelt kérdés

Egész gimnáziumban minden tárgyban találtam érdekes témakör(öke)t. Az irodalmat szerettem a legkevésbé, mégis, abban is sok rész volt, ami felkeltette az érdeklődésemet, amelynél élveztem az órákat.

A kémia volt az egyetlen kivétel.

Nem értettem, nem bírtam tanulni otthon, ha tanultam is, nem túl nagy hatékonysággal...

Abban semmit se szerettem.


Egyetemen a kémia I-ből még csak egy rész tetszett, de a kémia II-nél megszerettem a tantárgyat.

Közrejátszik a tanár is, szerintem jó tanár, jól, logikusan felépíti, jól magyaráz, mégse időzünk túl sokat egy-egy résznél, hanem haladunk előre.

Meg persze közrejátszhat az is, hogy sok az unalmas előadó, és sok a számolásos tárgy, amik szárazak.


Lényeg, ez nagy pálfordulás volt.


Veletek történt ilyen?


2013. máj. 3. 22:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!