Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyelvtanári továbbképzési...

Nyelvtanári továbbképzési pontok meglétét mennyire veszik komolyan közoktatásban való elhelyezkedéskor? Egyáltalán kellett volna pontokat gyűjtenem a végzés óta, hogy taníthassak ált. Isk-ben vagy gimiben vagy sem?

Figyelt kérdés
12 éve végeztem angol szakon, azonban iskolában nem tanítottam, egy multicégnél dolgoztam 10 évig-diploma óta- ill. 2 éve itthon vagyok GYES-en. Ha valamikor tanítani szeretnék kell-e kötelező továbbképzésre mennem, pontokat gyűjteni? Tudna vki ebben segíteni? Ez az elhelyezkedés egyik feltétele?
2009. szept. 28. 14:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem tanítottál, akkor ezt nem fogják visszamenőleg számon kérni, legfeljebb a jövőre nézve köteleznek rá, hogy elvégezd a 120 órát. Nem te kérdezted ugyanezt néhány hónappal ezelőtt? A probléma inkább ott van, hogy manapság nem lasszóval fogják az angoltanárokat, és hacsak nincs ismeretséged, nem fognak kapva kapni utánad, ha nincs gyakorlatod, mert így olyan, mintha pályakezdő lennél. Meg hát a fizetést nem lehet egy napon említeni a multis fizetéssel.
2009. szept. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!