Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan illik viselkedni...

Hogyan illik viselkedni tanóra/előadás alatt, ha bejön a terembe egy darázs vagy méh és rettegek tőlük?

Figyelt kérdés
A legtöbben azt mondják, hogy "ha nem bántod, ő sem bánt téged", de én ebben nem hiszek. Ha bejön egy ilyen csípős rovar, onnantól kezdve nem tudok figyelni, jegyzetelni, mert csak azzal vagyok elfoglalva, hogy nem jön-e a közelembe. Dolgozat alatt pláne nagy gond. Másnak is vannak ilyen problémái? Ti hogy oldjátok ezt meg?

2013. ápr. 27. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemcsak mondják de a fullánkos csak akkor szúr ha megijed mert beszorítva bántva érzi magát, csak védekezésből szúr!
2013. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Nemcsak mondják de a fullánkos csak akkor szúr ha megijed mert beszorítva bántva érzi magát, csak védekezésből szúr!"


Csak éppen ha nyugodtan ülök és "beszorítva érzi magát", akkor is megszúr. De a problémámra mi lenne a megoldás? Óra alatt mégsem kezdhetek el darazsat irtani...

2013. ápr. 27. 21:13
 3/4 kicker007 válasza:
csapd le a füzeteddel ;)
2013. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem már volt ilyen helyzetem pontosan, iszonyatosan éreztem magam. 150 fős előadó full tele néhányan a lépcsőkön is ültek, én valahol az előadó felső harmadában középen, mozdulni sem tudtam mert ha ki akarok menni akkor fél sort fel kell állítanom..olyan hosszú másfél óra előadás még nem volt számomra soha.

Allergiás vagyok a csípésre..

Következő nap már nem voltunk ilyen sokan az előadóban és én lenti sorokba ültem direkt, mert mindig fent köröztek a darazsak előző nap. Nos ezt a lányt aki előző nap mellettem ült és azt mondogatta nekem hogy ne parázzak mert nem bánt csak ha veszélyben érzi magát a darázs nyakon csípte a fenti sokkban a darázs..rohantunk orvoshoz nehogy a gégéje bedagadjon túlságosan...Na ennyit arról hogy nem bánt..

2013. júl. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!