Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskolai öltözködés esetén...

Iskolai öltözködés esetén fiúknál, meg lehet tiltani az ujjatlan (nem atléta) póló viselését? (középiskola)

Figyelt kérdés
A házirendben ilyen utalást nem láttam, ellenben íratlan szabály. Lányok esetében ezt a tiltást nem tapasztalni. Mit lehet tenni? mert ugye 30 valahány fokban ez normális igény lenne... Más iskolában is van ilyen?
2013. ápr. 26. 12:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem. Miért, nálatok nem lehet hordani?
2013. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem sajnos... és elég kínosan adják tudtodra, ha ebben látnak meg.
2013. ápr. 26. 12:10
 3/15 acelsziv ***** válasza:
100%
Mi az, hogy kínosan? Meg nem alázhatnak. Mondd meg, hogy akarod látni írásban a tiltást. Ha nincs, elmehetnek a...
2013. ápr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én ismerem olyan iskolát, ahol - hogy fiúkra mik a szabályok, azt nem tudom, de - a lányoknak tilos a miniszoknya, ujjatlan, kint levő has stb. Egyet is értek vele. Odabent a tanteremben nincs 30 fok, a téglaépületekben még nyár közepén is kellemes idő van. Vigyél egy inget, amikor belépsz az iskolába, felveszed.
2013. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

12:46

Lehet, hogy a terembe nincs 30fok, de akkor is nagyon meleg van főleg mikor kb. 30ember ül egy terembe. Egyébként ez fura, hogy nem lehet. Szerencsére nálunk ez nincs így.

2013. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Házirend. Ha le van írva, megtilthatják, ha nem, akkor nem. Ettől függetlenül baszogathatnak, de csak addig, amíg hagyod magad. Persze ha le akarsz érettségizni abban az iskolában.
2013. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
melyik suli ez, ha megkérdezhetem? mert ilyet én még nem hallottam.
2013. ápr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

...ha le akarsz érettségizni....


Lemaradt a többi pont az előző válaszom végéről.

2013. ápr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

én lány vagyok. nálunk a lányoknak tilos az ujjatlan póló, vagy kint lévő has, vagy túl kihívóért szólnak. nem szabad sminkelni, és miniszoknyát hordani (ezt a kettőt senki nem tartja be), és körömlakkozni se, meg hajat festeni se. (a körömlakkot ott helyben lemosatják, a hajjal nem nagyon tudnak mit kezdeni, de szivatnak érte a tanárok..)

fiúkra szerintem nincs náluk ilyesmi szabály. amúgy egyházi iskolába járok, szóval érthető.

2013. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is szólnak az újjatlen pólóért, sőt a szándékosan szakadt farmernadrágért (tehát divatból szakdt) is. Sőt a Csőnadrágért is megszólnak.

Fiú iskolába járok.

2013. ápr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!