Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Corvinus biomérnökire átvesznek?

Corvinus biomérnökire átvesznek?

Figyelt kérdés

Környezetmérnöki szakra járok. Nemhogy a szak értelmét nem látom, hanem ezzel legjobb esetben irodába lehet menni titkárnőhöz hasonlónak. Legjobb esetben. Persze 9-12 óra munka minimálbérért.

Újrafelvételire most nincs mód.

Nagyon nehéz a Corvinuson a biomérnöki? Szorgalommal, rendszeres tanulással mi érhető el?

Egyáltalán, "divat" oda átvenni embereket?

Tudom, ott nincs MSc. De azért más szakra, vagy ugyanerre, de máshova, felvennének? Esélyek ezzel kapcsolatban?


BME nem játszik, oda nem volt meg a pontszámom.


2013. ápr. 16. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, én a Corvinusra járok :) azt kell mondjam, nem nehéz, én semmi tanulással is állok valahogy, akik szorgalmasak, azoknak nagyon jó jegyeik vannak :) a tanárok nagyon korrektek és kedvesek, tényleg mindenben segítenek, nem arra mennek rá, hogy 'szívassák' a hallgatókat.
2013. jún. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!