Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A megírt szakdolgozatot ki...

A megírt szakdolgozatot ki (k) olvassák el?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen? Esetleg a témavezető :D
2013. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam :D :D
2013. ápr. 6. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem azért a bíráló is végig olvassa.
2013. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És általában ki bírálja el? a dékán? vagy valami külső személy?
2013. ápr. 6. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Külsősnek semmi köze hozzá. Akik olvassák a konzulensed-témavezetőd- az a tanár aki elvileg segít. Olvassa még az opponens- bíráló a tanszéken erre kijelölt tanár aki hasonló területeken mozog mint a témavezetőd.
2013. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
teljesen még a témavezetőd sem fogja elolvasni. Vannak nagyon gonosz opponensek, akik mindenben hibát akarnak találni és csakazért is elolvasnak mindent, de általában szerintem nem jellemző. Nekem pl. biztosan nem lenne türelmem. Az elejét, meg a végét elolvassák, meg belenéznek, hogy mégis milyen, de szerintem nekik is csak időpocsékolás. A jó opponens csak végigfutja és ki is szűri a lényeget és levonja a következtetéseket a munkádról.
2013. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!