Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Átmenjek általános tagozatú...

Átmenjek általános tagozatú gimiből közgazdasági szakközépbe, ha később pénzügy és számvitel szakra szeretnék menni?

Figyelt kérdés
Jelenleg 10.es vagyok és jól érzem magam a mostani suliban, de mégis elkezdtem azon gondolkozni, hogy átmenjek közgazdasági suliba a továbbtanulási terveim miatt. Menjek vagy maradjak?
2013. márc. 16. 21:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
de pontszámban többet ér. 50 pluspontot kapsz ha emelten csinálod, így egy 70%-os emelt matekkal 120 pontod van,és nem 95 pont középpel. de mint mondtam,mindenki maga dönti el, a fontos a tudás. nálunk egyetemen az első félév integrálás,deriválás,báziselemzés.. aki emelten tanulta a matekot annak nem nagy nehézséget okoz
2013. márc. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!