Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Járt már valaki ebbe az...

Járt már valaki ebbe az iskolába valamelyik tanfolyamra?

Figyelt kérdés
Kinéztem innen az iskolában a Lakberendezői részt, de fogalmam sincs, hogy milyen az intenzitás, kb. mennyi óra van egy héten, egyáltalán rendesen tanítanak ott? Valaki járt már ebbe az iskolába valamelyik képzésre? Nagyon fontosak lennének az információk, nem vagyok pesti, így bemenni nem tudok érdeklődni. Segítsetek!!!

2013. márc. 16. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik iskolába?
2013. márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Upsz, a linket nem írtam le.... :D

Ami ezen a linken van:

www.ingyenesokjkepzesek.eu

Itt van egy csomó szakma felsorolva, és két cím is megvan adva, amiben a képzések folynak.

2013. márc. 16. 17:43
 3/3 anonim válasza:
Hát ha ingyenes akkor jól körül kell járni a feltételeket, mert nehogy később fogj padlót.. Szerintem ez megérne annyit hogy bemenj személyesen érdeklődni, mert általában a támogatott képzéseknél a képzésekre is elég gyakran be kell járni. Ha érdeklődni se tudsz bemenni, akkor hogy fogsz bemenni az oktatásra?
2017. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!