Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OLVASÓÓÓ NAPLÓÓÓ!? (többi lent)

OLVASÓÓÓ NAPLÓÓÓ!? (többi lent)

Figyelt kérdés
a magyartanár 3 hét előtt szolt hogy 3 hetunk van olvaso naplóra . PONT !! nincs valami szabályzat hogy hány nap/hét/hónap előtt kell szolni hogy olvaso napló kell??? Mert a TZ re van hogy legalább egy hét értitek!!

2013. márc. 10. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
nincsen timi, nálunk kb. 4-5 nappal előtte szól.
2013. márc. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
3 hét olvasóra naplóra rengeteg, nem értem a felháborodást.
2013. márc. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem azt mondom hanem azt hogy néhányan az osztályban hogy is mondjam..... nem tudják elolvasni 3 hét alatt és érted .....
2013. márc. 10. 19:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Szóval te el tudod? Akkor meg ne problémázz, csináld meg, a többiek majd legközelebb hamarabb észbekapnak.
2013. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"nem azt mondom hanem azt hogy néhányan az osztályban hogy is mondjam..... nem tudják elolvasni 3 hét alatt és érted ....."


- Akkor szólni kell a nevelési tanácsadónak, mert ha három hét alatt nem tudják elolvasni, akkor ott olvasási nehézség van, amin segíteni kell.

Neked meg jön a hosszú hétvége.

2013. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

jóóértem vágom felfogtam .... még kenem is :DDD

Köszi a válaszokat thx :P

2013. márc. 11. 12:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Mégis mit kell elolvasni, hogy így rinyálsz miatta?
2013. márc. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!