Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elrontottam a vizsgaszándéknál...

Elrontottam a vizsgaszándéknál a szintet. Vagyis az emelt szint helyett középszintet jelöltem meg. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés

Ez mennyiben befolyásol bármit is? azt írják ez csupán tájékoztató jellegű, nem kötelez semmire. Tudom majd módosítani később?

Konkrétan ezt írják:


"Amennyiben 2013-ban valamely tárgyból vagy tárgyakból érettségi vizsgát tesz, akkor kérjük, jelölje ezeket a táblázatban.

A rögzített vizsgaszándékot csak ellenőrzésre használjuk, vagyis azt tekintjük meg, hogy a mentett adatokat figyelembe véve Ön várhatóan teljesíteni fogja-e a felvett jelentkezési helyein meghatározott érettségi követelményeket (l. majd az Ellenőrzés és hitelesítés menüpont alatt).

A későbbiekben az itt megadott vizsgaszándékokat nem tároljuk, vagyis Önt sem kötelezi a rögzített információ, hogy valóban elmenjen vizsgázni."


2013. márc. 10. 14:42
 1/1 reptoid ***** válasza:

Nem gáz. Esetleg akkor lehet egy kis kavar, ha ahová mész, kell a kötelező emelt. Mert ők azt fogják hinni első körben, hogy te nem is akarsz emeltezni, mikor kötelező lenne az adott szakhoz.

Ha netán így van, biztos, ami biztos, dobj nekik egy levelet, de ha nem is kötelező oda az emelt, akkor végképp semmi gáz.

2013. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!