Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emailben vagy honlapon kereszt...

Christian Tillinger kérdése:

Emailben vagy honlapon keresztul jobb online tanulni?

Figyelt kérdés

Melyik megoldást részesítenéd előnyben, mert szerintem mindkettő jó, de kiváncsi vagyok a véleményedre:


1. megoldás: a leckék a postaládába érkeznek egy levélben, ahol el vannak helyezve a hivatkozások, rákattintok, átdob egy olyan helyre, ahol ott a tananyag. Az emailben akár 10 link is van, ha annyi lecke van. S amikor lecke napja van, jön a levél és kapom a leckéket. Itt fizetni CIB-en keresztul lehet kartyaval


2. megoldás:

Ez professzionális. Egy e célra alkalmazott szoftverbe kell belépni egy honlapon, ami olyan, mint egy rendes iskola, csak épp online formában. Mindent tud: ellenorzi a bejarasokat, teszteket, kvizeket, tanulmanyi lepeseket, ahol be lehet allitani, hogy melyik feladat elvegzese utan melyik johet, szoval profi. Itt fizetni paypalen lehet. Nem tudom idehaza ezt mennyire szeretik.


Előnyök:

Az emailes megoldás egyszerű, minden a ládában van, nem kell honlapokat keresgetni és akár magyar kártyával a CIB-en keresztül is tudok fizetni.

Az iskolaszoftveres előnye, hogy minden egy helyen van, de összetettebb, bár rendes iskolai környetet ad.


Hátrányok:

Az emailesben nincs egységesítve minden, azaz a levelekből tudom összeszedni a tanórákat.

Az iskolaszoftveres hátránya, hogy mivel összetett ezért sebezhető is. Tovább az is hátránya, hogy mindig honlapra kell futkosni és a tanfolyamot csak paypalen tudom kifizetni. S persze az is, hogy ez joomla, ami bár isteni jó, de rizikós. Míg az emailes bár drágább, de ott a felület és maga a rendszer profi kezében van, ami csak bérelhető, úgy ez a másik letöltendő s ezért veszélyesebb fenntartás végett. Meg az is, hogy az elsőt, az emaileset magyarok, a másikat meg oroszok készítik. Ha gond van, gyorsan oldható, bár drágább. Az orosznál a szupport borzalom, de professzionálisabbak a funkciók. S ha valaki nem tud úgy angolul, akkor visszafordul - nem csak a paypal végett. Ilyen ez az orosz iskolaszoftver cucc: [link]


Melyiket választanád s mi végett?



2013. márc. 4. 09:06
 1/1 anonim válasza:
Egyértelmű, hogy a második módszer a jobb. A joomlát ki lehet dobni a kukába, alkalmatlan ilyesmire. Én az ilias rendszert ajánlom. [link]
2014. nov. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!