Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Én vagyok túl buta, vagy csak...

Én vagyok túl buta, vagy csak nekem tűnik iszonyatosan nehéznek az emelt magyar érettségi?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják,hogy legnehezebb emelt a magyar, utána jön az emelt kémia.
2013. márc. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nehéz, mivel szubjektív, sok múlik a javító tanáron is. Ilyen még pl. a filozófia érettségi is.
2013. márc. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úristen, most néztem meg egy filozófia érettségit, nagyon kemény, pedig állítólag értek hozzá :o durva:D
2013. márc. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ez olyan dolog, hogyha tudod, akkor tök könnyű. ha meg nem, akkor baromi nehéz tud lenni. minden viszonylagos.

pedagógusok véleménye szerint a régi sima normál érettségik nehezebbek voltak, mint most az emelt. osztom a véleményüket.

2013. márc. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legnehezebb benne, hogy minimálisan kötődik a középiskolai tananyaghoz. Nekem a fiatalok plazázási szokásairól és a Nagy könyvről (2011-es érettségin, ez a műsor 2005-ben ment) kellett írnom.
2013. márc. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon aprólékos tudást igényel, de szerintem nem megoldhatatlan.
2013. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha félsz a választól, ne tegyél fel érzékeny kérdéseket.
2014. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!