Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magam felmentetn...

Hogyan tudnám magam felmentetni matematikából? 32 éves vagyok, jövőre érettségizek. Tudom hogy pénzért bármit el lehet intézni de nem tudom hogy merre induljak el, hová forduljak ez ügyben?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 08:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
na nehogy mar nem lehetne leerettsegizni matekbol 32 evesen...
2009. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
40 évesen anyukám is leérettségizett. Eszébe sem jutott ilyesmi. Más kérdés, ha tényleg gondjaid vannak a számokkal, de jobb érzés lesz a végén, ha saját magad csinálod meg, mintha lenne egy papírod, hogy t ezt nem tudod.
2009. szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Az eszem megáll! A gyerekednek is ezt tanítod majd, hogy csalással érje el a céljaid, vagy ha visszafelé indulok, neked ezt tanította az apád meg az anyád. Biztos büszkék lesznek a kisfiúkra. Te is az a típusú emberke lehetsz, aki még a szeretetet is zsebből akarja kifizetni,de annyira hülye, hogy 32 évesen még nincs érettségije. Hát gratulálok hozzá. Amúgy meg menj oda a tanárhoz, meg a vizsgaelnökhöz, hátha a féldisznó a borítékban elegendő bizonyíték a tudásodra.
2009. szept. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak írnék most!

1.Valószínűleg Te egy vérbeli paraszt vagy a fél disznóból ítélve.(na meg a válaszod miatt is)

2.Miből gondolod hogy fiú vagyok?

3.Azt meg végképp mi jogon mondod hogy hülye vagyok?

Már ne is haragudj de TE VAGY HÜLYE, hiszen nem a kérdésemre adtál választ,valószínűleg nem is értetted!Gondolom unalmadban nem tudsz mást csinálni csak másokat kritizálni,beleértve azt a több százezer vagy millió embert akinek nincs érettségije 32 évesen!Neked biztos volt pénzed diplomát venni!Mi jogon mondod azt azokra akik nem rendelkeznek érettségivel hogy hülyék?!

Ha valaki feltesz egy kérdést akkor egyértelmű hogy választ vár rá és nem ítélkezést,főleg úgy hogy nem is ismered az illetőt!Anyádék nem tanítottak meg erre?!

BIZTOS BÜSZKÉK A GYERMEKÜKRE!!!(Te meg rájuk,hogy így neveltek!)

2009. szept. 11. 22:20
 5/11 anonim ***** válasza:

azert akinek erettsegije van(vagy diplomaja) nem mindenki vasarolta!!!!! mert a kommentedbol az tunik ki, hogy ebben a hitben elsz.

egyebkent fogalmam sincs hol indulhatsz el, mert nekem nincsenek ilyen haverjaim, de szerintem siman lefizetheted mondjuk a teremort, hogy segitsen, vagy adjon puskat pl.

De en szegyenlenem!!!!!!!!!

2009. szept. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A kommenteddel csak magadat minősíted, engem nem. Egyébként, ha összekaparod minden szövegértési képességed rájössz, hogy én voltam az egyetlen aki normális választ is adott a kérdésedre. Ja és a lefizetésről annyit, hogy a középiskola ingyenes, még ha szar anyagi körülmények között él valaki, akkor is el lehet végezni. Tehát az nem pénz, hanem tudás, meg akarat kérdése.

2009. szept. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Na,vitatkozni nincs kedvem....mindenki gondoljon rólam azt amit akar.Azért azt el szeretném mondani hogy 3 gyermeket nevelek egyedül,szociális alapon is 30 ezer a tandíj(sima gimnáziumba járok).Igen, rossz anyagi körülmények között élünk és épp ezért szeretnék leérettségizni,hogy talán jobb munkát is kaphatok majd.Nagyon rossz gyermekkorom volt,nem részletezném...a továbbtanulás nálunk a szakma megszerzését jelentette amit sikeresen meg is szereztem.Tehát nem vagyok hülye,átlagosan 4-es tanuló vagyok jelenleg de a matek nagyon nem megy,eddig csak "sajnálatból" engedtek át. Magántanárra nincs pénzem,ezért gondoltam a felmentésre.Ja, a gyerekeknek biztos nem mondanám el!!! Nem lennék rá büszke!Nagyon nehéz egyedül(férj,nagyszülők nélkül)az élet de nem sajnáltatni akarom magam,csak felvilágosítani mindenkit hogy egy 32 éves érettségi nélküli ember, nem feltétlenül HÜLYE!

És tudom hogy nem mindenki "veszi" a diplomát,elnézést kérek azoktól akikre nem vonatkozik,rosszul fogalmaztam,nem akartam általánosítani!

2009. szept. 12. 20:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Na látod,ha ezt így leírtad volna az elején akkor lehet nem olyan válaszokat kapsz amilyeneket. Egyébként többek között, gyógypedagógus-pszichológus vagyok, és elárulom,hogy nem a tanárokat kell lefizetned. Szakértői javaslatot kell kérned, a helyi Tanulási Képességet Vizsgáló Szakértői és Rehabilitációs Bizottságnál. Gyermekeknél ez a c. Tü. 16/új r. sz. nyomtatvány alapján történik, hogy felnőtteknél hogyan annak ha szeretnéd szívesen utána nézek neked. Itt gyakorlatilag a korod és a helyzeted miatt engedékenyebbek lesznek veled, de aztán néhány diszkalkulia tünetet produkálnod kell.
2009. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

21:29-es válaszoló(utolsó)!

Köszönöm a tanácsot és köszönettel elfogadom ha utána néznél hogy kihez forduljak,mit tegyek!

Szép napot!

2009. szept. 14. 07:52
 10/11 anonim ***** válasza:

A következő választ kaptam:

Felnőtteknél a vizsgálatot igazságügyi szakértők végzik, és fizetős nem jár alanyi jogon. Az ő címüket nem tudom, de kaptam egy linket: [link] itt beszédvizsgálatokat végeznek nem diszkalkuliával foglalkoznak, de biztos vagyok benne, hogy ők meg tudják mondani, hogy kihez fordulj.

2009. szept. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!