Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki segítsen, e-felvételiné...

Valaki segítsen, e-felvételinél most akkor hogy van a fizetés?

Figyelt kérdés

Átutalással fizetnék. Mondjuk fogom és elutalom a 9ezret a megadott számlaszámra. És akkor mit töltök fel az e-felvételiben a "Feltöltendő dokumentumok" közé, meg mit küldök el a hitelesítő lappal együtt postán?


Meg azt írják, hogy az utalást elseje után hagyják jóvá, és hogy attól még előbb is hitelesíthetem a jelentkezést.. De közben meg fel kell majd töltenem hogy jóváírták... és ha változtatom, akkor ugye újra kell hitelesítenem..

Most akkor hogy van?


2013. febr. 24. 16:13
 1/7 anonim válasza:
Én is átutaltam a pénzt. Én az OTP online platformján. Onnan kinyomtattam amit ki lehetett róla és bescanneltem ,majd csatoltam a dokumentumok fülnél a helyére. Azután adtam fel szimplán a hitelesítő lapot. Ugyanis lehetett választani, hogy a dokumentumokat postán vagy online kezeljék, így én az utóbbit választottam:)
2013. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

1.

Kimaradt, hogyha feltöltöd a dokumentumokat, mindent jól kitöltesz, átutaltad a pénzt (mondjuk tegnap), de csak hétfőn írják jóvá, attól függetlenül a kinyomtatott lapban ott szerepel, hogy a fizetést igazoló dokumentum: 1 oldal. Tehát nyugodtan add fel postára, a pénzt meg majd jóváírják március 1. után:)

2013. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Az baj, ha a kinyomtatott lapon a tranzakció állapota "Várakozó"?

És akkor biztos hogy nem kell elküldenem? :D (max mégis belerakom majd a borítékba, a biztonság kedvéért :DD )

2013. febr. 25. 16:58
 4/7 anonim válasza:
Az baj, mivel azt még vissza tudod vonni, így nem fogadják el. Feltétlen ott kell lenni,e hogy teljesítve/végrehajtva.
2013. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
rendben, köszi hogy szóltál, már épp hitelesíteni akartam :DD de akkor előbb feltöltöm úgy, hogy kész :D
2013. febr. 27. 17:55
 6/7 anonim válasza:

Kérlek segíts nekem is.

Én is bescanneltem a bizonylatot, fel is töltöttem, de amit kinyomtatok ott nincs a bizonylat,most ezzel mi a teendő? A borítékba bele kell tenni?

2013. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

"Regisztráció,Adatok szerkesztése, Ellenőrzés, Hitelesítés folyamatban" ezek mind zöldek,a "Hitelesítés" pedig olívazöld.

Jó ez így?

Köszönöm szépen.

2013. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!