Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti átmennétek így szakközépisk...

Ti átmennétek így szakközépiskolába?

Figyelt kérdés

Gimnáziumból mennék át, 10-es vagyok, de bukni fogok. Fő problémám az, hogy ebbe az iskolába jár az "exem" (nem igazán jártunk, csak ő ott kelti az osztályban a rosszhírt rólam, pedig nem olyan nagy hal, szokták piszkálni is stb) Másik osztályba kerülnék. Csak nem tudom, hogy ő és a barátai hogy viszonyulnának ehhez... Egyébként oda jár az egyik legjobb barátnőm is, az exem huga akivel meglehetősen jóba lettem, illetve egy volt osztálytársnőm.

Velem jönne még egy barátnőm is, bár ő már 18 éves, de abba kellett hagynia az iskolát, és szeretné valahol "újrakezdeni". Szerintetek megérné ide járni, így hogy ott vannak olyan személyek, akik sokszor egymás hülyesége miatt, előítéletből utálnak? Még ha nem is leszek velük sokat együtt...


Köszönöm a válaszokat :)



2013. febr. 20. 12:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!