Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanárom, aki persze az...

A tanárom, aki persze az igazgató is ráadásul. Van esély leváltani mint tanár?

Figyelt kérdés

Órákat tanulok a történelem dolgozatokra de most is az esszém 2es a tzm is 2es lett.. így szépen második félévre miközben már 11.es vagyok és beszámít az évvégi nagyon jó...

ÉS mindemellett a többi tantárgyból kb csak 4esen és 5öseim vannak.. félévkor 3as voltam töriből és úgy is 4,33 lett az átlagom.. és röhely h erre hiába tanulok rengeteget ilyen jegyeket basz hozzám.. ráadás a tanár fogyatékos mert tanítani se tud elmondja a hülye vicceit lassan..miközben a történelem dolgokat alig tudom leírni... egyszerűen nem tudok mit csinálni... hiába tanulok:(( és ha emiatt nem vesznek fel sehova mert a végén 2est ad évvégén megőrülök... mit csinálhatnék?:(



2013. febr. 11. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, h szerinte miben kellene javulnod. Ha egy tanár egy diáknak nem jó, de a többieknek igen, akkor nemigen váltják le..
2013. febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát az osztály átlag esszében 2,3 lett szal nagyon bíztató... de olyanba köt bele h azt írta oda h 1526ban volt a mohácsi csata és nem írtam oda h AUGUSZTUS 29.. bezzeg szent gotthárd helywett ír vmi százhalombattát és nem veszi figyelembe nem értem tényleg... pedig én tanulok és kussolok is órán... nem vagyok az a rossz diák
2013. febr. 12. 19:36
 3/3 anonim ***** válasza:
hát, sokan még az 1526-ot sem tudnák... nincs esetleg osztályfőnök, aki beszélhetne az illetővel?
2013. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!