Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha e felvételin jelentkezem...

Ha e felvételin jelentkezem akkor kapok valami visszajelzést hogy sikeres volt e? És a pénz befizetésről?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 11:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha lejár a jelentkezési határidő akkor kell hitelesíteni vmit vagy hasonló?
2013. febr. 4. 11:19
 2/9 anonim ***** válasza:

Miután kifizetted, a fizetés címszó (felül) zöldre változik, a narancsos szín helyett.

Ha mindennel kész vagy, akkor rákattintasz az ellenőrzés és hitelesítésre. Ott leellenőrzöd, hogy minden megvan-e és utána rákattintasz a hitelesítés ügyfélkapuval fülre.

2013. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja és erről kapsz majd visszajelzést, ha megtörtént az ő részükről is a hitelesítés.
2013. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nem feltétlenül fontos ügyfélkapun keresztül, mehet a postai is, ami szerintem egyszerűbb. Kapni fogsz róla üzenetet, hogy megérkezett a pénz, illetve be kell majd scannelni a csekket, mint az igazoló papírokat, és egy pipa lesz mellette, ha leellenőrizték. A jelentkezésed akkor sikeres, ha minden adat hiánytalanul megvan, és minden fel van töltve rendesen, + a hitelesítés is kész. Ha valami hiányzik, és közeleg a határidő, arról is értesítenek, nehogy elfelejtsd.
2013. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, úgy is lehet, ahogy ez előző írta, de az ügyfélkapu egyszerűbb. fél perc alatt beregisztrálsz a rendszerbe, az okmányirodában 10 perc alatt véglegesítik (ha nagyon sokan vannak max 20.). Így elég egyszer elmenned oda és, nem kell a postára menned minden dokumentumoddal, illetve az utolsó pillanatban is tudsz változtatni, ha szeretnél. (Sajnos annyi rossz tapasztalatom volt már a postával, hogy én ilyen fontos dolgot nem merek rájuk bízni).
2013. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ilyen szempontból valóban egyszerűbb.:) Én az okmányirodát nem szeretem, mindig ezren vannak ott, 20 perc alatt a sorszámhúzásig nem jutok, nemhogy az ügyem végére...:S Remélem a kérdező nem ilyen helyen lakik, és meg tudja oldani ügyfélkapuval gyorsan.
2013. febr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
+1 kérdés annak, aki mínuszolgatja a válaszokat... miért...?
2013. febr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Amúgy még majusban érettségizem újra 2 tárgyból azokat majd hogyan és meddig lehet elküldeni, pótolni ? Köszönöm az eddigi válaszokat !
2013. febr. 5. 21:15
 9/9 anonim ***** válasza:
bocs az OFFért. banki átutalás esetén hogy is van akkor? el lett utalva a pénz tegnap este,ma már hitelesíteni is tudtam,minden zöld,kivéve a fizetést.Azt írja h 13000 Ft fizetési hátralékom van.És az ellenőrzés és hitelesítés menüpont pedig fekete kérdőjeles.Van okom az aggodalomra?
2013. febr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!