Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem járok iskolába mit...

Ha nem járok iskolába mit csinálnak velem? (lent)

Figyelt kérdés

Tavaly 8.-ban megbuktam. Most magántanuló vagyok depresszió miatt. Apám mondta az igazgatónak, hogy év végén megyek be vizsgázni, és van már tanárom is, de nem fogadta el. Balhét akarnak ebből csinálni. Apám jövőhéten megy vissza külföldre dolgozni én meg addig anyámnál leszek a sulitól több mint 70 km-re. Nem tudok mindennap bejárni, de nem értik meg. Anyám közelében csak egy suli van, és pont onnan jöttem el a diákok és a tanárok viselkedése miatt.

Mi lehet ebből?

Tényleg nem tudok bejárni, és nem csak a távolság hanem a betegségem miatt is. A suliban tudják, a papírokat is megkapták az orvostól, de mégis most piszkálnak. Már a gyámügy is akar velünk beszélni.

Mit javasoltok?

(És légyszi most ne jöjjenek a gonosz válaszok..köszi!)


Köszönöm!:)


2013. jan. 22. 22:06
 1/5 gelazso ***** válasza:
gyógyszer van erre. szedd és járj suliba,mert te ezt így akarod és a tanulás is eltereli a figyelmet.vagy nem ararsz okosodni. célkitüzés ,megvalósítás!!!
2013. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

4 fajta gyógyszert szedek amiktől rengeteget alszok. Próbáltam már többféle homeopátiás készítményt is, de egyenlőre még nincs javulás nálam.

Szociális fóbiám van, ami azt jelenti, hogy hónapok óta nem mozdultam ki a házból. Nagyon félek emberek közé menni. Nem tudnék bejárni. Többször megpróbáltam már mindent, ami segíthetne. Nem szeretném most ecsetelni, hogy hogy jutottam idáig, de nagyon meg szeretnék gyógyulni, viszont nem megy..

Azért köszi!:)

2013. jan. 22. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:
az állam !!legutolsó!! lépése ilyen eseteknél mindig az, hogy intézetbe küldi a gyereket
2013. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nektek lesz igazatok, nyugodtan lehetsz magántanuló, hogy ha egyszer kérelmeztétek, és megadták.

[link]

De ha nem engedélyezték, akkor azzal kell valamit tenni!

Remélem, minden rendben lesz a sulival meg az egészségeddel is!

2013. jan. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen engedélyezték. Papírt is kaptam róla. Ők pedig kaptak papírt az én betegségemről. Tisztában vannak a helyzetemmel, szóval most nem túl jó, hogy "játszadoznak".

Tavaly is bementem vizsgázni, csak nem sikerült túl jól, ezért nem engedtek át. Idén tanárom van, szóval most menni fog, csak ők nem igazán akarják elfogadni..

Köszönöm!:)

2013. jan. 23. 16:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!