Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült nektek a felvételi?

Hogy sikerült nektek a felvételi?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 15:52
 1/7 anonim válasza:
nem volt rossz, a matek kicsit nehéz volt
2013. jan. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
42-45 magyar, 30-33 matek :// borzasztólett xd de legalább másnak is, így az ország átlag is...érted:D szal nem csak én nem tudtam :/ amugy nagyon nehéz volt:/ hol írtad? (város, suli)
2013. jan. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Magyar nagyon könnyű volt, 45 pontos lett. A matek se volt nehéz csak túl sok és sok feladatnál kellett levezetni a gondolatmenetet, ez 35 pontos lett. Pontot onnan tudom, hogy az ofőnk jóban van a gimi igazgatójával, ahol írtam és már ki lettek ott javítva. Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium. Egyébként ezt a sulit tarják Vas megye legerősebb sulijának mégis az itt írt felvételik átlaga matek: 26, magyar_ 34 lett :I
2013. jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Utolsó, azt nem tudod, hogy az NLG-be kb. hány ponttal van esély bekerülni?
2013. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ugyan, kérlek...

Nem tom, hány pont, de két oldal össze volt ragadva magyarnál, ott szerezhettem volna legtöbb pontot, de így is felvettek. :D

2013. jan. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Először azt tisztázzuk, hogy 4.-es, 6.-as vagy 8.-as -ról beszélünk?!!!!
2013. jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A kitevés időpontjából ítélve 8.-os.
2013. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!