Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítene valaki munkát találni?

Segítene valaki munkát találni?

Figyelt kérdés

Már 2 hónapja próbálkozom, egy halom önéletrajzot elküldtem, házaltam boltokban, ismerősöktől kértem segítséget, munkaügyi hivatalban is voltam többször és hirdettem is magam újságban és az interneten.

Semmi, nem jeleznek vissza sehonnan.Pedig tök alap képzettség nélküli munkát is elvállalnék.Szakács a szakmám, de nem tudok abban sem elhelyezkedni, mert kevés a gyakorlatom benne, ezt nem tolerálják.Pedig minden nfényezés nélkül mondom, hogy szeretek és tudok dolgozni1.Megbízható munkaerő vagyok szerintem.Nagyon sok munkahelyem volt ezelőtt, de mióta Pesten élek roppant nehezen boldogulok.Ha valaki tudna, segítsen, e-mail-ben küldök önéletrajzot is ha kell!

Köszönöm előre is. :(



2013. jan. 17. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Egyébként még: expressz.hu, aprod.hu, profession.hu...stb.


Próbálj meg minél több oldalon keresni.

Ha fiatal vagy, a sok tapasztalat hangsúlyozása nem mindig válik előnyödre, mert akkor azt szűrik le belőle hogy megbízhatatlan vagy!

Sok sikert a továbbiakhoz!

2013. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nos, köszönöm, az adott oldalakon már próbálkoztam.Az apródon naponta frissítem a hirdetésem, Expresszben is hírtettem többször is.Önéletrajzom már frissítettem többször is.Nem tudom mit tehetnék, kikészít a tehetetlenség!

Az miért baj ha sok tapasztalatom van és fiatal vagyok, nem épp ez a jó?

2013. jan. 17. 15:11
 3/5 anonim ***** válasza:
kitartás ma az országban vannak akik évek óta nem találnak munkát!
2013. jan. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fiataloknak eleve nehéz bebizonyítani azt hogy megbízható munkaerő. A legtöbb pályakezdő nem tudja még mit akar az életben és váltogatja a munkahelyeit. Ebből a negatív tapasztalatból kiindulva kezelik sajnos sok helyen a fiatalokat. Egy kalap alá véve mindenkit. Igazságtalan, de Te keresel munkát és Neked kell bizonyítani!


Még egy tipp: ha nem találsz szakácsként munkát, próbálkozz más területeken is. Pl. Tesco- csemegepultos... ilyesmi. Nem hangzik jól, de még mindig jobb mint munka nélkül tengődni. Ja és Mc'Donalds is sok van a városba!

2013. jan. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az utolsó kommentelőnek:


"Pedig tök alap képzettség nélküli munkát is elvállalnék."

"Pedig minden önfényezés nélkül mondom, hogy szeretek és tudok dolgozni1.Megbízható munkaerő vagyok szerintem.Nagyon sok munkahelyem volt ezelőtt,"


Hogy értsd, mielőtt Pestre jöttem, leginkább olyan munkákat végeztem, mint Pl.: mezőgazdasági és szüretelő munkák, gyári munka, volt hogy sertéstelepen dolgoztam mint segédmunkás.Tavaly december elején gépi vakolókkal melóztam segédmunkásként.

Nem a válogatásról van szó, egyszerűen sehova nem vesznek fel.

A burgerking, mc'donalds, tesco, aldi, lidl sorra utasít el.

Ezek után nem tudok mit tenni.Vidéken már nincsenek ilyen munkák, pláne télen.Pestre is keserves volt felköltöznöm, ha már itt vagyok, maradok.

2013. jan. 17. 16:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!