Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tanuljak meg egy egész...

Hogy tanuljak meg egy egész éves anyagot 5 óra alatt? Törit.

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát ehez már nagyon jó agy kell,de ebben nem tudunk segíteni.Csak neki kell állni és kész,megtanulni nem tudjuk helyetted.Miért kell annyit megtanulnod 5 óra alatt?
2009. aug. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Talán pótvizsgára készülsz?

Először is, kapcsold ki a számítógépet és a tv-t, és próbálj csak vázlatokból tanulni, akkor legalább lesz egy kereted..

2009. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod, túl sok bonyolult dolog van benne, képtelenség.

Ülj le, mindegyik leckéből írj ki pár fontos mondatot és ezeket tanuld meg.Nem kell az egész éves anyagot megtanulni.Ilyenkor mindig csak a szájuk jár a tanároknak.

Mondtam, minden leckéből a legfontosabb 6-8 mondat.

Ennél többet és jobbat úgysem tehetsz.

2009. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Fél 7-kor tetted fel a kérdést. Miért kell megtanulnod egy egész éves anyagot éjfélre (fél órát gondolom netezel még)?

Ha pedig holnap 8-ra mész mondjuk, akkor áttanulod az éjjelt.. Ha csak holnap délután, de ma nincs kedved tanulni, akkor magadra vess.

Egyébként képtelenség, max 1-2 fontosabb dolgot tudsz nagyvonalakban nagyjából megjegyezni ennyi idő alatt, hacsak nem szuperagy vagy és imádod a törit (de ezt nem hiszem, mert akkor már rég tudnád az anyagot)

2009. aug. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

hát igen pótvizsga:S de egyszerűen nem tudom rávenni magam...és muszáj!!muszáj!!!!:(

köszi a válaszokat

2009. aug. 26. 18:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom ebben az esetben tanácsolni, hogy minden leckéből/témakörből szelektáld ki a lényeget, ami kb 10 mondat. Alkoss a mondatok között kohéziót úgy, hogy le tudj belőle vágni egy pár perces rizsát. Így van esélyed. Nyugi, velem is volt már úgy egyetemen, hogy 1 éjszakám volt bevágni egy 500 oldalas könyvet. Én is szelektáltam az információk közt és összehoztam egy 3-ast. De most kapcsold ki a gépet és állj neki, akkor meglesz.
2009. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Villámolvasás gyors tanulás tanfolyammal simán lehetséges.Sztem érdemes elmenned rá. www.tanulaskontroll.hu
2009. aug. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
átmentem!!!:D:D pedig csak 2 órát tanultam rá...bár inkább csak szerencsém volt!! de azért köszi mindenkinek:)
2009. aug. 27. 16:40
 9/11 anonim ***** válasza:
nah gratula :) örülök :)
2009. aug. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De azért legközelebb ne légy ilyen lusta!Tessék többet tanulni!Később nem fog ám az menni, hogy majd érettségire is az utolsó napon kezdesz el készülni.

Amúgy gratula!

2009. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!