Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nincs meg a nyelvvizsgám,...

Ha nincs meg a nyelvvizsgám, újra kell államvizsgáznom?

Figyelt kérdés

Úgy értesültem a tanulmányi osztálytól (PTE-TTK), hogy az államvizsga letétele után 3 éven belül le kell tennem a nyelvvizsgát. Viszont a TO-s nem tudta megmondani, mi lesz ha addig nem teszem le. A tanulmányi és vizsgaszabályzatban nincs ilyen rendelkezés. Egy másik külső forrás azt mondta, hogy újra kell államvizsgáznom.

Lehetséges az, hogyha nincs meg a nyelvvizsgám újra kell államvizsgáznom? Egyáltalán van ilyen határidő amin belül meg kell lennie a nyelvvizsgának, vagy a TO-s rosszul értesült?

Szóbeli megvan, de egyéb okokból az írásbeli még nincs. Tavasszal jár le a 3 év.



2012. dec. 29. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudod most gyorsan megcsinálni az irsábelit?

Amúgy tudtommal addig nem kapod meg a rendes diplomát amig nincs meg a nyelvvizsgád. Arról én még nem hallottam hogy újra kell államvizsgázni. Mondjuk szerintem hülyeség is. meg honnan számolják a három évet? Nem onnantól amikor végeztél a szakkal és diplomát kellett ovlna kapnod?

2012. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!