Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kollégiumi felvételinél...

A kollégiumi felvételinél nézik az érettségi eredményeket is vagy csak a 12. félévi bizonytíványt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 18:02
 1/7 A kérdező kommentje:

illetve 98 km-re hány pont jár? :$

fontos lécci aki tudja írja meg

2012. dec. 29. 18:07
 2/7 A kérdező kommentje:

és mennyi pontot kapok ha államira megyek

és mennyit ha önköltésgesre?

2012. dec. 29. 18:08
 3/7 anonim ***** válasza:

ez kollégiumonként változó. ahol most én vagyok ott nem is néznek jegyeket. de van olyan kolesz is itt ahol csak azt nézik.

nem lehet tudni, h ahova te jelentkezel (egyetemre) h ott számítják ezeket a pontokat. vhol nem is számolnak ilyet sem.

2012. dec. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Önköltséges koliba általában nem veszik fel, szinte esélytelen.

Egyetem és kollégium függő félévit nem hiszem de év végit lehet nézik, de koli függő. Nálunk pl csak rászorultsági alapot meg ilyeneket néznek.

2012. dec. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

aki tudja azért írja le, hogy mennyi pontot kapok erre a távolságra, és arra h államira megyek

miskolci egyetem

2012. dec. 29. 18:11
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


ennél többet mi sem tudunk.

2012. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ezt már néztem

csak itt konkrétan nem írja h mennyi km 50 pont

2012. dec. 29. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!