Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lenne, ha nem tanulnék...

Mi lenne, ha nem tanulnék semmit? Gáz vagyok?

Figyelt kérdés
Semmi kedvem tanulni pedig rengeteget kell,nem tudom magam rávenni.. És buta is vagyok és lusta de nagyon. Mit tegyek?( hibák a billentyűzet miatt)
2012. dec. 28. 15:45
 1/4 anonim válasza:

Ha nem tanulsz semmit, de mondjuk mellette valamiben tehetséges vagy, vagy éppen nagyon talpra esett, akkor nem olyan gáz (bár én személy szerint kerülöm az olyan társaságot akikről süt az értelem hiánya).

Ha semmiben nem vagy jó, nincs különös tehetséged és még nem is tanulsz (tehát esélyt sem adsz neki hogy valamiben jó legyél) az bizony elég gáz. Silány életed lesz amiatt mert lusta vagy tanulni, megérné erőt belefektetni most, amikor semmi más dolgod nincs az életben.

2012. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szoktam,elírtam a kérdést. Tehát most a szünetben nincs kedvem...
2012. dec. 28. 15:57
 3/4 anonim válasza:

Ja hát így teljesen más értelmet nyer a kérdés :)

Gáznak nem gáz, de megszívatod magad vele rendesen, más nem tanulja meg, időd most van rá a legtöbb, és számon kérni ígyis-úgyis fogják.

2012. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem sincs kedvem es megis tanulok. Ez agyban dol el. Gondolj arra, hogy mit szeretnel elerni az eletben

mert ha semmit,akkor hagyd a tanulast, de ha szeretnel allast(mai vilagba) akkor tanulj, mert a jovodet most irod.

2013. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!