Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki törit és/vagy bioszt...

Aki törit és/vagy bioszt tanul egyetemen tudna mondani pár dolgot a szakról?

Figyelt kérdés
pl mennyire nehéz, mennyit kell tanulni. az igaz, hogyha ezekre akarok menni emelt érettségit kell tennem belőlük?
2012. dec. 20. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A biosz az nehéz.
2012. dec. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Törin vagyok. Vannak könnyebb és nehezebb tárgyak is, azért van, amire eléggé kell készülni, de ha tényleg szereted és ez érdekel, akkor annyira nem megterhelő. Emelt érettségi nem árt belőle, és nem csak a pontszám miatt, hanem mert kb. mindenkinek az lesz.
2012. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó ettől az évtől kell emelt a törihez.

A biosz nehezebb a törinél, bár attól függ melyiket szereted jobb.

2012. dec. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Utolsó ettől az évtől kell emelt a törihez."


Oké, ez valószínűleg akkor így is van, csak én vagyok már őskövület, 4 éve érettségiztem, akkor még nem feltétlen kellett az emelt :)) Viszont szerintem a felvettek 70-80%-nak így is az volt.

2012. dec. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!