Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi változik az OKJ tanfolyamok...

Mi változik az OKJ tanfolyamokban és mi kell a jelentkezéshez 2013-ban?

Figyelt kérdés

Az OKJ változik, a lakberendezői tanfolyamra szerettem volna jelentkezni 2013-ban, de azt írják hogy nem lesz elég az éretségi, hosszabb lesz meg drágább mint eddig.

Rendelkezik valaki több információval ezzel kapcsolatban?

Milyen esetben vagyok jogosult az ösztöndíjra?

Keresgéltem neten, de nem találtam elég pontos infókat, remélem ti tudtok segíteni.

Köszönom.



2012. dec. 10. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia


Hát kábé ennyit lehet tudni róla: [link] Az 55-tel kezdődő OKJ-szám annyit azért elárul, hogy továbbra is érettségi kell majd hozzá.


Ugyanakkor új hír, hogy az új OKJ szerinti képzések valószínűleg csak 2013 szeptemberében indulnak, esélyes, hogy addig még a korábbi rendszer szerint mennek majd.

2012. dec. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Végzős vagyok, készülök az éretségire.

Milyen támogatásokra lehet számítani ha ott szeretnék továbbtanulni, vagy eddig milyen ösztöndíjakat/segélyeket lehetett pályázni? Erről tudtok valamit?

2012. dec. 11. 22:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!