Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Puskázáshoz tudtok jó módszere...

Puskázáshoz tudtok jó módszereket?

Figyelt kérdés
Kipróbálnék sok jó módszert nektek mi vált be? 14/L

2012. dec. 8. 11:23
 1/6 anonim válasza:

Üdítős flakonról leszeded a címkét, nyomtatsz egy másikat rajta a tananyaggal és azt ragasztod a flakonra

Tolltartódba rakod a puskát

Lábad közé rakod a füzetet

Belerakod a táskádba, és mintha elővennél valamit (tollat vagy ceruzát vagy valamit) közben megnézed a puskát


Ennyi. Amúgy én puskázásban elég béna vagyok, 8 év alatt 2-szer próbáltam, mind a kétszer lebuktam :DD

2012. dec. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne puskázzál, tanuljál!!!!
2012. dec. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Nyolcadikos vagyok. Én eddig egyszer puskáztam rajzból (művészettörténet)... de lebuktam -.-"


Az osztálytársaim viszont azt szokták csinálni, hogy angol szódogánál nagyon apró betűkkel a padra írják a szavakat, vagy mondjuk törinél az évszámokat. De ők is sokszor rakják a tolltartóba, a lábuk közé a puskát. Még azt is szokták, hogy a radírra írják rá a puskát, vagy a puskatollal próbálkoznak. Néha post-it-eket ragasztgatnak fel a padra, úgy hogy a tanár ne vegye észre...

De egy-két ember még megpróbálkozik azzal az elavult módszerrel is, hogy a kezére írja a puskát, és van hogy a tanár nem veszi észre. Régebben és néha még mostanság is, egy-két elnézőbb/figyelmetlenebb tanárnál egyszerűen csak beteszik a füzetet/könyvet a padba, azt csá... :D


Nem tudom, hogy a te osztályodban melyik válna be és melyik nem. Én például észrevettem, hogy a mi sulinkban van egy-két olyan tanár, akinél még csak véletlenül sem lehet puskázni (föci és kémiatanár), de a többinél aztán az osztálytársaim ezerrel gyártják a puskákat. Nem tudom, hogy a tanár tényleg olyan hülye, hogy nem veszi észre, vagy csak egyszerűen nem akarja észrevenni... -.-"

2012. dec. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kettes,nem pukázom egyfolytában csak ha úgy alakul akkor ne bukjak le,biztos te is puskáztál már....a többieknek köszönöm :)
2012. dec. 9. 10:35
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért az elég szégyen, ha valaki az általános iskolai anyagot nem tudja puskázás nélkül megtanulni. Ha több eszed van, mint egy marék lepkének, akkor kicsi tanulással megírod a dolgozatokat megfelelő eredménnyel.
2012. dec. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Hát sok jó ötlet van.

Vannak olyanok amiknél csak nem profibb tanároknál lehet.

A legbénább mit én használtam (lebukás nélkül) az az hogy a tankönyvet vagy a füzetet beraktam a táskámba nyítva vagy csukva és ugy kilestem.Bár én használtam azt is hogy a padba rakom vagy hogy a padra rakom ahol lehet és kínyitom.

Valamikor a karomra ragasztom lapozgathatósba vagy a tolltartoba rakom vagy a tolltartó alá ragasztom vagy ha infon vagy ragaszd a billentyű alá vagy az egér alá.

Ha rengeteg szavad van és sok az időd akkor ülj rá a füzetedre ha lehet A5 legyen de ha nagy darab vagy akkor jó az a4 is.Ha szabad sapkával menned órára akkor ragaszd a sapkádba.Ha megengedik hogy fordítva viseld a ruhád akkor ragaszd a csukjádba ha csukjás a cucc.

Ha pofátlan vagy akkor mobilból.

ha nincs sok kosz a padlón akkor a talpadra vagy ha fehér a farmered akkor ragaszd a farmeredra.

Ha kis anyagod van akkor a székednek a lábára.

Ha picit bátor vagy akkor a hosszú ujjudnak a belsejébe ragaszd.

Vagy ha van a ti osztályotokba zsepi osztogató kölyök a miénkbe én :D.VAgy hozz magaddal akkor írd a belsejébe tollal.Ha kérsz egy-két trükköt írj privibe.

14/fiú

2012. dec. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!