Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítene valaki? Egy hét...

Segítene valaki? Egy hét múlva matekból szeretnék 12. es középszintű anyagból vizsgázni. (lent)

Figyelt kérdés

nem pótvizsga, hanem előrehozott érettségihez kell osztályozó vizsga, és témakörökre lenne szükségem, és azok kidolgozására, ha valakinek van, elküldhetné nekem emailben, a címem: varga.andyeka@gmail.com

nagyon megköszönném XD


2009. aug. 20. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Témakörök:

1. Sorozatok (fogalma, ábrázolása, megadása, jellemzése, számtani és mértani sorozat, kamatos kamat számítása)


2. kerület-, terület-, felszín-, térfogatszámítás (síkidomok, sokszögek, kör, poliéderek térfogata, egyenes körhenger térfogata, hengerszerű testek, kúpszerű testek, csonkagúla, csonkakúp, gömb)


3. matematikai logika (ez mondjuk szerintem nekünk nem volt:DD)


Ezeket 12.-es matekkönyvből írtam ki neked, de nem értem mire gondolsz kidolgozott tétel alatt...nincs szóbeli nem?


Ugye koordinátageometriát meg kombinatorikát már vettetek?

2009. aug. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, igen vettük már mind a kettőt, sőt igazából a logikán kívül mindent vettünk már, csak régebben. annak meg majd utánanézek. egyébként ez osztályozó vizsga lesz, nem érettségi, és ott van szóbeli is, nem is értem hogy miért.
2009. aug. 21. 09:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen:) Értettem, hogy osztályozó, csak tök hülyeség, h érettségin nincs szóbeli, de osztályozón igen. :D
2009. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!