Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudom kikérni az érettségi...

RThePier kérdése:

Hol tudom kikérni az érettségimet, mármint konkrétan a feladatlapokat stb. amiket megírtam?

Figyelt kérdés

2012. dec. 3. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy évvel a megírás után selejtezi az iskola, ahol az érettségit kaptad.

Tehát kábé áprilisban érdemes kérni, akkor még május-júniusban nem felejtik el.

2012. dec. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Sehol. Az írásbeli érettségi után, a szóbeli előtt ad az iskola a betekintésre lehetőséget.
2012. dec. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy amikor megírtad, attól számítva 5 év múlva viheted el. Addig az iskolának meg kell őriznie. (Suliba mondták, szóval ellehet hozni.) De amúgy ha annyira kell, akkor a megtekintésnél miért nem fénymásoltad le?
2012. dec. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért nem, mert meg se tudtam nézni, mivel ez alatt az idő alatt nem tartózkodtam itthon.
2012. dec. 4. 13:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdeklődd meg a suliban, hogy kiadják-e.
2012. dec. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Most már mi jelentősége van? Szóbelire hazajöttél? Akkor is kérhetted volna, hogy megnézhesd.
2012. dec. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!