Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan egyetem, főiskola,...

Van olyan egyetem, főiskola, szak ahol nincs tesi?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Nincs.
2012. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg van annak valami értleme, hogy még 20 évesen is ottkell lötyögni? Vagy másabb a tesi, mint középiskolában ahol idióta szekrényugrásra és hasonlókra kényszerítik a tanulókat? AZt hiszik mindenki olimpikon akar lenni :)
2012. dec. 3. 17:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy másabb. Tudtommal a tesi az egyetemen annyi (legalábbis olyan szakokon aminél nem fontos az erőnlét, pl mérnök, jog mittomén), hogy átöltözöl kosarazol, focizol, ping pongozol, vagy esetleg bemész a kondiba.
2012. dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Felsőoktatásban jellemzően választasz egy sportágat, aztán fél évig azt űzöd. Egyetemfüggő, hogy mit lehet sportolni, de nálunk rengeteg féle sportág van (fővárosi egyetem), tuti hogy találsz olyat, amit szívesen csinálnál.

Idáig két félévet pingpongoztam, egyik félévben a tanárt nem is érdekelte mit csinálsz órán, csak legyél ott, a másik félévben meg egy másik tanárhoz kerültem, ott már lényeg volt az is, hogy játssz és hogy cserélgesd a partnereidet. De jó muri volt, közben beszélgettem is a többiekkel, nem kellett sok energiát belefeccölni.

(Persze aki tényleg akar is valamit csinálni, az is megtalálja a helyét.)

2012. dec. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdésre válaszolva: van, ahol nincs kötelező tesi. Eltén vagy a Károlin pl. nincs, biztos van több ilyen még.
2012. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi mindenkitől a választ!
2012. dec. 3. 18:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Kaposvári Egyetem, Művészeti Kar. Ott sincs kötelező tesi már, csak a színészeknek.
2013. jan. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!