Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek bevállaljam így a...

Szerintetek bevállaljam így a középszintű föci érettségit (lent)?

Figyelt kérdés
10-es vagyok, és csak tavaly volt föcim, de nagyon rossz tanárunk volt.szinte nem tudok semmit, de a térképes feladatok jól mennének..általános suliban meg ötös voltam, de nézegettem az írásbeliket az előző évekről, és szinte semmit nem tudnék megoldani..az elméletet meg tudom tanulni, de az írásbeli részt hogy lehetne begyakorolni szerintetek?az atlaszból mennyi mindent lehet kinézni?persze csak annál a részél, ahol lehet is használni.és már 3 hónappal le vagyok maradva azoktól, akik járnak faktra ezügyben
2012. dec. 1. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:
az attól függ,hogy mi a célod.ha kettes-hármas azt IQ-ból meg lehet írni,de a 4-5 osztályzathoz már komolyabb tudás kell.fel hoznak úgyis fakton ha azt választod,jobban lesz időtök begyakorolni a feladatokat mert kevesebben lesztek mint a rendes osztályba,vagy nem ha hozzátok teszik a másik osztályt is de mindenhogy könnyebben fel lehet készülni a vizsgákra mint a rendes órákon.ha jól tom atlaszt a vaktérképnél nem lehet használni,minden másnál,beleértve a szóbelit is.
2012. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!