Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanárok szeretik, ha a diák...

Bratilla kérdése:

A tanárok szeretik, ha a diák közvetlenebb velük, de udvarias, vagy legyen távolságtartó?

Figyelt kérdés

Nagyon kedvelem az egyik tanáromat, néha olyan jól esne közvetlenebb hangnemben (persze továbbra is udvariasan) beszélni vele, jó lenne, ha kicsit jobb viszonyt tudnék vele kialakítani. Nagyon jófej tanár, szigorú, de fiatal. Szerintetek mit szólna?

17/L

31/F


2012. nov. 29. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy általánosságba szerintem melyik hogy,

Szerintem próbálkozhatsz a tanárodnál,vagyis úgy értem hogy beszélgetni vele.De szerintem fokozatosan,először csak néha próbálj meg beszélgetni vele párszor,aztán egyre közvetlenebbül,de ennek ki kell alakulni.


:) Ha jófej akkor nemhiszem hogy gond lenne.

2012. nov. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Én úgy szoktam, hogy először csak hébe-hóba egy-két szót váltok vele, utána már beszélek vele a tananyagról, és utána áttérek más témákra is. Nemrég volt olyan, hogy együtt cigiztem a matektanárnővel, és tök jól elbeszélgettünk. Szinte mindenről el tudunk beszélgetni.
2012. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha továbbra is meg akarod tartani ezt a jó viszonyt, ne közeledj hozzá máshogy mint diák. Elronthatsz mindent. Ha még fiatal is a tanár, nem kockáztatna állást, karriert, stb. Bár nem tudom mit értesz 'kicsit jobb viszony'-on.
2013. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!