Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezért kaphatok valamit?

Ezért kaphatok valamit?

Figyelt kérdés
Unatkoztam és a töri füzetembe rajzoltam egy elég méretes horogkeresztet (amúgy tök jó lett:D) csak elfelejtettem és véletlenül úgy adtam be a füzetemet, tuti észre fogja venni a tanár. Ezért kaphatok valamit?
2012. nov. 28. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Igen kicsaphatnak tiltott jelkép rajzolgatása miatt.
2012. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
71%
Szerintem igen!
2012. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Gratulálok.
2012. nov. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
nem hiszem,én amikor nyolcadikos voltam,ami 7évvel ezelőtt volt már,akkor a fiú osztálytársaim nagy része még a táblára is rajzolt hasonló jellegű dolgokat,és nem volt semmi belőle,gyerekes szórakozás
2012. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
59%
Magyarázd ki azzal,hogy az indiai "jó szerencse" jelentés jelképeként rajzoltad oda.
2012. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Én is pont most akartam ezt írni utolsó.
2012. nov. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem, jó eséllyel tudják, hogy tini korban ez csak a "hű, de lázadó és különleges vagyok" újabb megnyilvánulása. Nekem is volt osztálytársam, aki szabadrajz foglalkozáson horogkeresztes akármit rajzolt, a tanár csak legyintett rá, és kb. ez érződött a reakciójából. Persze azért jó lenne nem rajzolgatni, mert kifoghatsz egy fontoskodó tanárt, aki azzal dobja fel az unalmas életét, hogy ügyet csinál belőle, és akkor szívtad.
2012. nov. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Engem egyszer egyik osztálytársam szívatott meg ezzel rajzon.Rárajzolt a rajzlapomra egy horogkeresztet,nem vettem észre és úgy adtam be a tanárnak,aki ráadásul az igazgatóhelyettes volt és egy hárpia.Kaptam intőt és másnap mindenkinek az volt a házi,hogy holokausztról szóló könyveket hozzon be nekem és el kellett olvasnom.
2012. nov. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
54%

jé, rákerestem és tényleg! készülj fel ebből:

[link]

2012. nov. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk két csaj volt akik horogkeresztet rajzoltak a füzetükre és a tanár észrevette. Végül igazgatóit kaptak.
2012. nov. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!