Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megtehetem, hogy csak úgy...

Megtehetem, hogy csak úgy abbahagyom az órát és majd felveszem jövőre?

Figyelt kérdés

Van egy tárgy amire őszintén szólva sz*rtam és 2 ZH-m is karó lett és most írjuk a 3-t de arra nem tudtam tanulni tehát nem megyek be. Jövő héten lehet mindegyikből javítani de én arra képtelen vagyok most mert az a hét így is brutál és ezerszer fontosabb tárgyaim vannak akkor. Tehát megtehetem, hogy csak szimplán nem megyek el javítani...vagy szólni kéne tanárnak és jövőre majd felveszem újra???

Remélem nem lett túl bonyolult:)


2012. nov. 27. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Papíron három lehetőséged van felvenni a tárgyat, ergo: ha idén meghúznak, jövőre újra felveszed, aztán majd lesz valami. Egyébként, ha megnyugtat, nem csak neked gyilkos ez a hét...
2012. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy háromszor még felvehetem nem az a gond...hanem, hogy lesz.e valami következménye ha nem megyek be javítókat írni ami egyenlő azzal, hogy meghúztak?
2012. nov. 27. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Akkor mondjuk az ösztöndíjtól nagy eséllyel el is köszönhetsz. Mindenki megtudja csinálni, pedig nekik is pont ugyan olyan óráik vannak mint neked, ülj le és tanulj ne kifogásokat keres.
2012. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annyi hogy a tárgyat nem fogadják el, így 1-essel kerül az indexbe, és egyetemtől függően vagy nem kapsz egyáltalán ösztöndíjat (az 1-es miatt) vagy az átlagodat húzza le annyira hogy kevesebbet kapsz.
2012. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!