Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehezek a középiskolá...

Mennyire nehezek a középiskolák? Egyébként közgazdaságra fogok járni. Na szóval nem lesz nagyon fárasztó? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Szóval a szüleim elvárják,hogy segítsek nekik,ami eddig nem is volt probléma...az általános iskola nem olyan nehéz és nyáron pedig szívesen segítek.De az allergiám miatt nekem hetente 2x minimum ki kell takarítanom a szobámat alaposan,segíteni a szüleimnek(mosogatás,felmosás,söprés) és mellette tanulnom kell.Szeretnék kipihenten járni iskolába,de vajon lesz mellette szabadidőm?Hogy a barátaimmal legyek?Azért egy kis kikapcsolódásra szükségem lesz.

Ti mit gondoltok,lesz ezek mellett időm pihenni,a barátaimmal lenni?


Előre is köszi a válaszokat!

14/L


2009. aug. 17. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
időd lesz,de a közgáz elég kemény! csak vágjon jól az eszed:)
2009. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha általános suliban nem volt gondod akkor itt se lesz.

Te még a könnyű részénél jársz. 11-12 a húzós addig játék az egész.

2009. aug. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én is közgazdiba járok nekem ez lesz az utolsó évem , nem volt azért olyan nehéz ... ha szereted amit csinálsz akkor nem nehéz
2009. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam is közgazdasági középiskolába jár...


Nem mondhatnám, hogy olyan vészes, inkább némelyik tanár cseszteti a kölyköket a kelleténél is többet.


A Budai Középiskolába NE MENJ!!!... Ez egy ritka kretén iskola... Az igazgatónője is egy besavanyodott véncsaj, az egész iskolában megy a csesztetés! 8-[

2009. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Nem,nem a budai iskolába megyek,Heves megyében(Gyöngyösön) fogok tanulni.Itt is lakunk,tetszik a suli van közgazdaság,szóval akkor maradok itt,mert itt van a család,ha segítség kell,vagy támogatás rájuk számíthatok:)
2009. aug. 17. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!