Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha 4 tárgyból is...

Nagyon gáz ha 4 tárgyból is bukok az egyetemen?

Figyelt kérdés
Most vagyok első éves és sajnos úgy alakul, hogy 4 tárgyam nem lesz teljesítve...ebből 3 kémia amire ha a belemet kitanulom akkor sem lesz egy ZH-m sem 1-esnél jobb, pedig tényleg tanulok rá, mindig szorgalmas voltam/vagyok...a 4. meg matek amiből csak szimplán hülye vagyok?!
2012. nov. 26. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

megesik az ilyesmi.

bár arra figyelj oda, hogy ha már egyszer elsőéves vagy, akkor ezek afféle alapozótárgyak lehetnek. próbáld minél hamarabb bepótolni a hiányt, kérj meg valakit, aki jobban tudja nálad/felsőbbéves, hogy kicsit korrepetáljon stb.

én is buktam már 4 tárgyból, ég is a fejem miatta. mondjuk hozzáteszem, akkor úgy alakult a félévem, hogy a közepén muszáj volt elmennem melózni, családi okokból. aztán hát a tanulás rovására ment. :/

2012. nov. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából az épülés nem nagyon érdekel, mert szeptembertől más szakra megyek úgyhogy azzal nem lesz bajom inkább csak szégyellem magam amiért ilyen hülye vagyok:/
2012. nov. 26. 23:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem olyan szakra mentél ami érdekel és tudod?
2012. dec. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!