Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy hét alatt 210 oldalt meg...

Egy hét alatt 210 oldalt meg lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat kérnék! A könyvnek a lényegét kellene megtanulnom egy hét alatt, de természettudományos könyv.

2012. nov. 26. 13:48
 1/1 anonim válasza:
Ez nagyban függ a téma nehézségétől. Volt nekem anno fűsulin 300-400 oldalas tananyagom is, melyet 1-2 hét alatt kellett volna megtanulnom. Más esélyem úgy sem volt, ezért annak egy kivonatát tanul(gat)tam meg, már amennyire futotta az időmből. Az egészet benyalni szerintem úgy sem tudod egy hét alatt, (bár én most csak magamból indulok ki :) ezért azt javasolnám, hogy ha van valakinek kivonata az anyagból, vagy tudsz valahonnan szerezni azt tanulgasd. Ha nincs, akkor próbáld meg csak a lényegesebbnek tűnő részeket áttanulmányozni. Jegyzetelésre szerintem már nincs időd, ha a saját könyvedről van szó, akkor szövegkiemelővel jelöld a fontosabb részeket, ezzel is jobban megragad az anyag. Én legalábbis hasonlóképp cselekedtem ilyesmi esetekben :) Sikeres tanulást kívánok! :) 23/F
2012. nov. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!